МузПростір

«Coffee-room». Клуб ДК. Україна. м. Дніпропетровськ. вул. Гопнер, 4-А (театральна зала, 2-й поверх). 20 листопада. 20:00. Вхід 140/180 грн.

МА Арт-Вертеп презентує:

Концерт David Brown - BRAZZAVILLE (Барселона-Лос-Анджелес)

20 ЛИСТОПАДА 20:00 Клуб ДК (вул. Гопнер, 4-а), театральна зала 140 грн - передпродаж, 180 - в день концерту

Створений в 1998 році у Лос Анжелесе Девідом Брауном, Brazzaville ніколи не залишався на одному місці дуже довго – у вічному русі концертних турів знаходиться сама гурт, і у вічній зміні різних ритмів і мелодій зі всього світу – їх музика. Їх життя настільки ж насичене, наскільки безпосередньо відношення до нього, і мудрості в їх піснях рівно стільки ж, скільки і наївності. Це щоденники вічного мандрівника. Власне, саме це обуславліваєт різноманітність стилів, намішаних в їх композиціях. Солодко-мелодійна і меланхолійно-еротична, музика Brazzaville оп'яняє так само легко і приємно, як хороше вино. Бадьорі електричні і ненав'язливі акустичні гітари, сумне піаніно, акордеон, духові інструменти всіх мастей – від флейти до труби – і вкрадливий бас, пріджазованнє соло на хаммонде, екзотична перкуссия і, звичайно ж, чарівливий, низький, з хрипотою вокал Девіда Брауна.

Якби існувала американська боса-нова – це були б Brazzaville. Глибокі, темні, заразливі, з бразільським ароматом баси зливаються з поетичним і безумовно made-in-the-USA. текстом пісень Брауна. У музиці Brazzaville відчувається вплив Південної Америки і Далекого Сходу, Джоржа Бена і The Clash, а їх власний звук порівнюють із звучанням Лі Хейзелвуда і Девіда Силвіана.

Це «світова музика» в дійсному сенсі слова, оскільки є ідеальним саундтреком для подорожей, кожна пісня це і є розповідь про подорож команди Brazzaville під буттям на чолі її беззмінного капітана Девіда Брауна.

Не потрібно бути знавцем психологічних тонкощів, щоб зрозуміти: гурт Brazziville – закінчені романтики, і прослухування всіх альбомів команди лише підтверджує цей діагноз.

Мрія творця і соліста Brazzaville Девіда Брауна – відправитися до портових міст світу на вантажному судні, повному популярних гуртiв, музикантів, танцюристів, кіношників, художників, письменників, філософів і експериментальних композиторів. Судно повинне відправитися з Нью-Йорка і протягом 1,5 років плавати довкола земної кулі, зупинятися і владнувати шоу, подібне до фестивалю Lollapalooza в портових містах світу.