МузПростір

«Coffee-room». Клуб ДК. Україна. м. Дніпропетровськ. вул. Гопнер, 4-А (театральна зала, 2-й поверх). 11 грудня. 19:00.

Замовлення квитків за тел. (0562)33-55-82

Заклад, в якому відбуватиметься дійство вразить навіть почесного відвідувача Дніпропетровських концертних програм: велика театральна зала, зручне та затишне розташування глядачів - створені всі умови для комфортного проведення часу з улюбленими музикантами. Клуб розташований в самому центрі міста Дніпропетровськ!

ДахаБраха – без перебільшення, лице сучасної української музики та й нової української культури загалом. Їхня музика – втілення абсолютного щастя та гармонії.

Не знати про них – сором, ніколи не чути їх – прогавити півжиття, не захоплюватись ними – неможливо. ДахаБраха закохує у себе Європу – від Росії до Венеції. Почуй та побач те, чим ти можеш гордитися.

Про гурт: «ДахаБраха» – назва оригінальна, тобто чудернацька і автентична водночас. Давати і брати – із староукраїнської. З «давати» ніби зрозуміло. Давати музику, радість, свято, весь спектр емоцій, почувань і думок, що несе у собі жива музика і спів. Енергія для співу береться з енергії рідної культури, але також і з інших культур – на перехресті. «ДахаБраха» була створена навесні 2004-го року, в Центрі Сучасного Мистецтва «ДАХ».

До складу групи входять: • Ніна Гаренецька • Ірина Коваленко • Олена Цибульська • Марко Галаневич

Інструментальний ряд «ДахаБрахи» – індійські табла, буддійський гонг, віолончель, маракаси, російські трещотки, гармошки, акордеон, карпатське бухало, австралійське діджеріду, дарбука, джамбе... «Вони вміють квакати, дзюрчати, падати дощем, віяти вітром...»

Перший альбом гурту «ДахаБраха» має назву «На добраніч». Запис здійснено з концерту в театрі «ДАХ» 30 грудня 2005 р. студією «Гута Рекордс».

Студійний альбом «Ягудки» був виданий 14 червня 2006 р.