МузПростір

«Coffee-room». Клуб ДК. Україна. м. Дніпропетровськ. вул. Гопнер, 4-А (театральна зала, 2-й поверх). 19 листопада. 20:00. Вхід 50/60 грн.

Заклад, в якому відбуватиметься дійство вразить навіть почесного відвідувача Дніпропетровських концертних програм: велика театральна зала, зручне та затишне розташування глядачів - створені всі умови для комфортного проведення часу з улюбленими музикантами. Клуб розташований в самому центрі міста Дніпропетровськ! 

Гурт «Вертеп» універсально поєднує різні музичні програми, що можуть бути доречні для різноманітних концертних майданчиків. В залежності від формату події, концертна програма формується під етно, джаз та рок напрямки. Різнопланові програми гурту актуальні як для клубів, так і для великих open-air; як для державних, народних чи приватних свят, так і для літературних фестивалів або показів мод (додайте від себе).

Природній та органічний синтез танцювальних українських та балканських мелодій, музична лірика сходу і заходу, латиноамериканські та афро-азійські ритми, джазові стандарти та різновиди рок-музики в контексті європейського шансону, американської естради та слов’янського фольку разом з фірмовим вертепівським багатоголоссям і традиційними інструментами – це безпрограшна комбінація! Справжній world-music з українськими мотивами - яскраво, смачно і драйвово!

Вхід: 50 грн. (передпродаж) / 60 грн. (в день концерту)

 

Замовлення квитків за тел. (0562) 33-55-82