МузПростір

Компанія Реал М'юзік представляє унікальний концерт в столичному клубі Бінго!

Чи можемо ми представити собі гурт, в якого немає ні басиста, ні гітариста, ні клавішних, ні духових,струнних, а є тільки дві ударні установки і є її величність музика? Для двох майстрів ударної справи з Голландії це більш ніж реально. Ось вже 10 років, як вони на сцені з їх унікальним проектом Drumbassadors!

 

«Грати на двох ударних установках без додаткових інструментів доставляє нам більше задоволення, ми карще відчуваєм одне одного, імпровізуєм, ми навіть можемо кидати виклик одне одному» - говорить Рене Кремерс — один із Drumbassadors.

Почавши роботу над проектом в квітні 2000 року, Рене Кремерс і Вім де Вріс до сьогоднішнього дня представляють абсолютно унікальне шоу! Їх музика, творчий підхід, віртуозність, елементи гумору отримали найвищу оцінку на світових сценах. Що примітно шоу не призначене тільки для барабанщиків! На їх концерти з великим задоволенням ходять і «звичайні» люди!)). Їх багаточисленні виступи на сценах Holland, Belgium, Luxemburg, France, Italy, Poland, Germany, Austria, Switzerland, England, Canada, Russia, Australia and the USA і є прямим доказом цього!

Стилістично Drumbassadors — це поєднання європейських, африканських і американських ритмів, звуків, які виконані з великим особистим ставленням.

Основною вимогою, яку музиканти висувають собі, являється «пісенність». Так, як би не звучало парадоксально, але мелодія являється важливішим елементом в їх шоу. Нехай проста, нехитра, але її присутність є обов'язково! Крім використання різних видів барабанних паличок, Drumbassadors використовують пальці, голос, читаючи реп з одною метою: проявити ударну установку, як музичний інструмент в повному сенсі цього слова, а не набір гуркотливих предметів!

 

Вони грають зліва направо, зверху вниз, від голосно до дуже тихо, від зеленого до жовтого, від швидкого до повільного і... роблять це з любовью!

Офіційни сайт: http://drumbassadors.com drumbassadors.com

16 травня 18:00. Київ, клуб Бінго, проспект Перемоги, 112( м. Святошино) Вартість квитків: Передпродаж: - 80 грн. В день концерту: - 100 грн.  

Білети можна придбати:  

- в магазині музичних інструментів компанії Реал М'юзік (Чоколовский бульвар, 13) (з 10:00 до 19:00);  - в клубі БіНГО (з 16:00 до 01:00) тел. 42-42-555;  - в магазині CORE (вул. Златоустовська, 30) (з 10:00 до 18:00, крім неділі, в суботу до 17:00);

- в кассах КвиткиЮА (http://www.kvytky.ua/ua/event/5490 http://www.kvytky.ua/ua/event/5490) , адреса кас - http://www.kvytky.ua/ua/cashiers http://www.kvytky.ua/ua/cashiers Увага! На сайті http://www.kvytky.ua www.kvytky.ua є можливість придбати «e-квиток» не виходячи з дому і роздрукувати його на звичайному принтері!  Подія ВКонтактє: http://vkontakte.ru/event16335229 http://vkontakte.ru/event16335229   Промопідтримка: лейбл Iншамузика.