МузПростір

Веснянки: Qarpa, Ойра та Андрій Кириченко (NexSound), Вертеп, MJ Кувалдін

Увага! У клубі «ДК», в якому мав відбутися «Free Fеst. Веснянки», сталась невелика, проте досить вагома аварія – в залі провалилася підлога. Організатори хочуть, щоб фестиваль був насамперед безпечним для здоров‘я глядачів-слухачів та артистів, тож вважають за потрібне перенести його на 9 квітня, доки негаразди не буде усунено. Прес-конференція, відповідно, переноситься також. 

Склад артистів залишається незміннним.  

 

Квитки, придбані на 26 березня, залишаються дійсними! Якщо ви хочете повернути квиток, звертайтеся в «Білокнижник» (вул. Червона Площа, 3, тел. 33-55-82).

 

9 КВІТНЯ 20:00 Клуб «ДК», вул.Гопнер 4а, «Coffee-room»: (театральна зала, 2й поверх). - гурт «Qarpa» (м. Київ): непальські оповідки та народні пісні - Ойра (м. Харків) та Андрій Кириченко (NexSound): презентація альбому від німецького лейблу Lollipoppe Shoppe Records - «Клубок Мокоши” (A tangle of Mokosha) Ойра - любить експериментувати з фольклором, Андрій - крос-жанровий електронний музикант. Диск «Клубок Мокоши” перша спільна робота групи Ойра та А.Кириченко в стилі етнотроніка. - гурт «Вертеп» (Дніпро): презентація кіномульткліпу «Ключ» (реж. Максим Паленко, камера Олександр Кузьмюк «Пушкін») до 9-ї річниці зо Дня Народження гурту! Гаївки та бандура Оленки Завгородньої з джазово-фанковими ритмами – в проекті «Веснянки етно-фюжн»! - «The Вйо»: діджей-сет від MJ Кувалдіна (Київ) - vj mrpiter «Free Fеst» - новий фестиваль, започаткуванням якого наразі опікується МА «Арт-Вертеп» у Дніпропетровську. Основним напрямком першого Free Fеstу буде музика – в першу чергу, популярна модерна музика, один із наймасовіших видів сучасного мистецтва, досі не представлений у Дніпрі відомим регулярним фестивалем. Тому для нас це – черговий проект для популяризації та розвитку сучасного мистецтва в цілому і позивного образу рідного міста в світі зокрема.