Коротко про те, як ми гуляли десятирічний ювілей...

Нарешті! Відгремів один із найпотужніших концертів за всю десятирічку! Таку кількість переживань та емоцій ми ще не переживали, оскільки цього разу ми були не лише артистами-виконавцями, а й організаторами події. Скажений місяць підготовки (величезна кількість зустрічей, дзвінків, дозволів, кабінетів), в який окрім самої програми гурту треба було думати над іншими організаційними моментами, наштовхував лише на співчуття та розуміння до тих організаторів, які всі ці роки запрошували та влаштовували нам концерти в різних куточках України і закордоном. 

Але, менше з тим.. Свято вдалося! Приємно, що як наші друзі-артисти, так і небайдужі до нашої творчості люди не проігнорували та завітали до нас. Окреме «приємно» хотілося б передати усім, хто нам допомагав: Волинській Обласній Філармонії, Володимиру Бондарю та його команді (особливо Владу Стемковському та Поліні Алпатовій), пивному клубу «Оболонь», Волинській ОблДержТелерадіокомпанії (окрім висвітлення події чекаємо ще й на відеоверсію концерту), радіостанції «СіД-ФМ», телекомпанії «Аверс», Сані Куяві та «Lime Art Group», департаменту культури м. Луцька, Сані Маркопольському, Новаку Сергію та Вові Баженову за світлові ефекти, Керміту за звук, рівненьскій «ЧеГеварі» за поліграфію, усім журналістам та студентам, які доклались до інформування про подію.

На жаль, не приєднались до нас анонсовані Сашко Положинський (гурт «Тартак» в цей самий час грав на «Рок-Січі» у Києві), Сергій Присяжний (вже другий тиждень лікується від затяжної ангіни), Андрій Котищук (за контрактом, як голова координаційної ради КВН України, працював ведучим на черговому чемпіонаті в Одесі). Проте інші заплановані учасники свята круто потішили як нас самих, так і глядачів. Брейкери «Iron City» та DJ Njoi відкрили разом із Сергієм Ткачуком та Льошою Курбаном вечір, гурт «Резус Блюз» окрім своїх хітів заграли ще й кавер на пісню Флайзюків «Наворочена-Різдвяна» і здарували нам торбу мандаринів, гурт «От Вінта» порвали всіх вщент своїми рокабільними хітами, а потім окремо, нарешті за стільки років, заспівали спільну з Флайзюками пісню «Два Кольори», шоу-балет «Аванте» та фоль-гурт «Сусіди» «розтягнули» сцену до неймовірних розмірів і разом з ФлайzZzою в кількості 17 чоловік на сцені створили цікаве шоу. В честь десятиріччя самих «мух» на сцені було теж десятеро – додався ще колишній гітарист Денис Валяєв та перкусіоніст Олександр «Хоббіт» Потапець, що зробило саунд концерту ще більш повнішим та кайфовішим. Відбулась і купа прем’єр нових пісень, які незабаром увійдуть до нової платівки гурту.

Що ж, перша десятка вже позаду і тепер сміло та спокійно можна повертатись до попередніх турбот: «добивати» новий альбом, допрацьовувати нові відеороботи, складати графік та планувати зимовий тур і т.д.

Ще раз ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ усім, хто не полінувався і доклався до нашого свята! Чекаємо, як і ви, на фото- та відео-звіти з події, які незабаром викладемо на нашому сайті, якому сьогодні, до речі, виповнюється 6 років!