я реально потонув..

  В житті кожної людини, яка регулярно пропускає через себе музло трапляється так, що на певний час реально підвисаєш на конкретного виконавця.. потім це захоплення пригасає(або ні..) йдеш далі.. відкриваєш для себе знов і знов щось нове, до старого буває повертаєшся буває ні.  Але в окремих випадках.. ми чуємо шось таке.. від чого відмовитися не те що не хочемо.. а бажаєм втопитися в тому з головою і на завжди, та й полюбому отримуємо такий кайф що в 100 раз краще ніж хєровий секс,  але чи гірше за крутий секс.. ?! Ні-ні.. це порівняння нікакоє.. :) але головне шо ви мене зрозуміли..

 

RADIOHEAD - ті хто останнім часом вчіпилися в мене.. в мої мізки, печінку, серце, влились в мою кров, в мене всього ..  (можете уявити на скільки, що я аж тут це пишу ) . Вони не перші.. І раніше я їх чув.. і в дитинстві, і як подорослішав, і багато.. але якоїсь спорідненості особливої тоді не відчував. А зараз .. !

 

.. якось друг сказав  я боюсь потонути в radiohead..

 

І якшо їх зрозуміти.. то вони реально глибокі.. і дійсно трохи страшно :) але дороги назад немає.. я реально потонув в їх творчості і вони мене ніколи не відпустять..

 

ЦІКАВО ЩО І НА СКІЛЬКИ ЗАЦИПИЛО ОСТАННІМ ЧАСОМ ІНШИХ ???

 

 

Radiohead - videotape ( from the basement)

 

Radiohead - Street Spirit (Fade Out)

 

 

Radiohead - Live From The Basement