Привіт народ) Сьогодні вирішив написати адмінам і розпочати свою блогерську карєру)))

Не знаю що потрібно писати в першому пості, але чому я хочу написати про новинки(та і не новинки) в музиці, які мене вразили.

Починати певне треба з того що найбільш вразило, це альбом Всё включено гурту БумБокс. Дуже сподобався саунд, особливо старих пісень в новій музичній обробці. Та і нова пісенька Я твой теж сподобалась, гарно працюють хлопці. src=/exec/fckeditor/editor/images/smiley/msn/teeth_smile.gif

Другим певне відзначу гурт Кожаный Олень і їхній альбом Триста баксов и дорога. Не знаю як вам, але гурт мені довподоби, а саме тим що він не напрягає текстами, якась простота присутня в ньому..... кого я обманюю, мені подобається К.О. бо сам граю панк і це мій стиль))))

Також хочу відзначити гурт Eyes Set To Kill з альбомом Broken Frames. Такий собі альтернативний метал з фемейл вокалом, і мелодичною музикою. Слід відзначити саунд...він жирний, такий плотний гітарний звук)

Може попсово але Океан Ельзи видали цього року теж не поганий альбом Dolce Vita, не знаю як вам, але мені альбом вцілому сподобався), ставлю заслужену 4)))

Оскільки Музпростір це музичний портал, то можна писати про любий стиль музики, то я напишу і про Касту, а саме про альбом ХЗ. Взагалі зібрані толкові пісні з цікавими текстами, але на мою думку занадто одноманітні мінуса...непорядок, сідай Каста...3!!!)

Я думаю що про свої улюблені альбоми я напишу в наступних постах, тому арівідерчі!)

P.S.God is love you)

P.S.1 P.S. for OLEX))))

P.S.2 Шановні читачі це лише моя субєктивна думка, тому якщо в чомусь не згідні, то пшепрашу до коментарів)))