Як Нерозгадані поїхали в Одесу

Історія трапилася в Одесі. Одна хороша тітка запросила пограти в центрі Одеси на великій сцені, разом з відомими артистами.  Ось і випав шанс заявити себе там. Але приїхавши на місце концертного майданчика, виявилось, що сцена взагалі не готова! Абсолютно гола сцена. І якщо апаратура з колонками стояли внизу і чекали своєї долі, то барабанами поряд і не пахло.

Біля сцени зібралася кучка народу з прапорами. Стало зрозуміло, що це політична акція, в якій брати участь якось абсолютно не хотілося.

І ось, диво! Гітарист зустрічає вожату з місцевого  табору, з якою не бачилися рівно 10 років!!!  Купа емоцій, радощі.  Але що ж робити з концертом? Вихід знайшли вмить.  Цього дня в Одесі був фінал рок-фестівалю «Пікейні жилети», у відбіркових турах якого «Нерозгадані» теж брали участь і дуже сподобалися жюрі.  Але за збігом обставин вимушені були припинити участь.

 Без всяких коливань, нахабно і упевнено, «Нерозгадані» пішли в клуб «XXI ВЕК», де проходив захід і напросилися пограти в якості гостей.

Організатори виявилися дуже доброзичливими і тепло прийняли в свій концерт новоявлених музикантів. І хто б міг припустити, що саме група, яка несподівано приїхала з Білої Церкви буде останнім виконавцем в цьому клубі. Після концерту клуб закрили. Але не від того, що хтось чогось там натворив. Так захотіло керівництво.

Через деякий час в інтернеті вийшла стаття про цей концерт, де про Нерозгаданих написане всього одна речення, та зате воно було дуже і дуже позитивне. http://www.galerka.com/news_view/485/ http://www.galerka.com/news_view/485/

http://www.galerka.com/news_view/485/ normal_P5300696.jpg

 

normal_P5300692.jpg