17 червня 2008 в в м.Біла Церква відбулась цікава подія, про яку на сьогоднішній день знають не так вже й багато людей, скоріше навпаки. Тому в цій темі блогу в кількох словах про неї розповім. Саме в цей день білоцерківчани стали свідками незвичного дійства - театралізованого концерту гітаристів під назвою Струни Амура. Незвичність події полягала в тому, що кожен гітарист був невід'ємним персонажем вистави.

_DSC8757.jpg Глядачі поринули в атмосферу Дикого Заходу, побачили справжні ковбойські баталії за серця  красунь. Перед їхніми очима розгорнулась гостросюжетна драма батька, який втратив коханих дочок.  Основна зброя героїв – їх гітари, палкий характер, талант зачаровувати жінок та шалена енергетика. Звідки взялась така ідея? З дипломної роботи! Будучи випускником факультету режисури в мене з'явилась ідея поєднати дві улюблені речі: режисуру та гітару. Розуміючи, що з гітаристів дуже складно зробити акторів, я все ж таки взявся за цю клопітку роботу. Разом з Русланом Соловйовим (лідером гурту За Край), завдяки якому технічна організація була бездоганною, ми виконали поставлену задачу на сто відсотків. Вісім кращих гітаристів міста змогли порадувати глядачів не лише своєю майстерною грою на інструменті, але й акторскими здібностями, хто професійно, а хто на початковому рівні, та все ж... Всі дуже старались і воно було того варте. Враження були незабутні, а позитивних емоцій було з надлишком. На сцені небуло звичних пильщиків, що просто демонструють свою крутість в змаганнях, хто кращий. Навпаки, всі були згуртовані в єдину команду і працювали один на одного, таким чином підтримуючи теплу атмосферу всього дійства.  

Трохи про учасників:_DSC8690.jpg

Старший брат - Володимир Бондаренко (гурт Нерозгадані); Середній брат - Володимир Павловський (гурт За Край); Молодший брат - Анатолій Махінько (екс-гітарист гурту Мурени); Старий Кущ - Юрій Кущ (гурт Нерозгадані); Крутий Дюк - Ігор Сердюк; Божевільний Макс - Макс Смоголь (гурт GouAche); Шериф - Роман Барбун  (гурт FRAGILE ART); Дикий Джо - Дмитро Олексенко (екс-гітарист За Край) ; Амур - Антон Мілко; Доньки Крутого Дюка - Катерина Шендра / Марина Бойко; Примара дружини Старого Куща і дівчина з ранчо - Яна Василенко; Барабанщик - Михайло Слісаренко (гурт Мурени); Барабанщик - Анатолій Гернаденко (гурт Леді Арлет) _DSC8793.jpg На сьогоднішній день йде підготовка до наступного театралізованого концерту гітаристів, так званого гітарного мюзиклу. І якщо перша вистава була більш експериментальною, то цього разу все буде насправді серйозно.

Шматочок з мюзиклу.