МузПростір

До десятиріччя свого існування, російські альтернативники СЛОТ, випустять новий альбомом «F5».

Про те, що музиканти працюють над новим альбомом, стало відомо ще влітку, і ось, нарешті, ми дізнаємося довгоочікувані подробиці. «F5» буде п'ятий за рахунком альбом СЛОТ, не покладаючи рук музиканти працювали все літо, що б встигнути випустити диск до свого ювілею.

Платівка буде включати в себе 15 пісень, дві з них уже відомі, це сингли «Лего» і «Kill me baby one more time», які, варто зазначити, були на ура прийняті слухачами. Не меншою популярністю, завоювали шокуючі кліпи на однойменні композиції.

 

Новий альбом вийшов дуже мультіжанровим, і, за словами музикантів, припаде до смаку багатьом слухачам. «F5» включає в себе як готичні мотиви композиції «Сутінки», назва якої однозначно асоціюється з однойменним фільмом, так і гротескний і нарочито-брутальний стиль звучання «Брейвік-шоу». Глибину звучання новим композиціям додасть оригінальне аранжування, а також незмінний пронизливий голос Нукі і медитативний вокал Кеша.

«F5» також багатий на кавер версії таких хітів як: «Акваріум» - «Рок-н-рол мертвий», Роман Рейном - «Тіло» і Арія - «Вулиця Троянд». Сингл до платівці буде випущений вже в жовтні, а потім ми побачимо відеокліп на одну з композицій альбому.