МузПростір

Профільні музичні ЗМІ продовжують говорити про якусь «Євроманію» серед американських артистів, адже більшість артистів з США зараз співпрацюють саме з європейськими продюсерами. Ще один приклад підтвердження цієї теорії - перший сингл з нового альбому Ріанни, який спродюсував шотландський електронний продюсер Calvin Harris.

Новий трек американської співачки карибського походження був представлений нещодавно на лондонському радіо Capital FM і вже доступний у мережі для прослуховування. Пісня отримала назву «We Found Love» і увійде в новий альбом Ріанни, який побачить світ 21 листопада цього року.

 

Calvin Harris - шотландський продюсер, який окрім успішної сольної кар'єри (альбом «Ready for the Weekend» - був на вершині UK Albums Chart) ще й успішно займається створенням треків для інших виконавців. Досить згадати його продакшн для Kylie Minogue, музику для Kelis або пісню «Dance Wiv Me» з англійським репером Dizzee Rascal. Тепер, схоже, ми почуємо продакшн від цього шотландця на новому альбомі Rihanna.