МузПростір

Одержима здоровим способом життя американська молодь підхопила моду на браслети Power Balance, розкручені в США такими іконами, як Шакіл О'Ніл і Роберт Де Ніро, репер P. Diddy і багато інших.

ЗМІ теж в один голос твердять про наступ браслетів на наркокартелі. Вашингтонська газета Express Night Out пише, що браслети Power Balance оздоровили атмосферу на рейвах в Балтіморі, раніше відомих широким поширенням наркотиків. Андерграундних клуби на кшталт U street Music Hall і навіть пафосний Fur відзначають зростання популярності силіконових енергетичних браслетів серед своїх відвідувачів. Самі клабери при цьому стверджують, що з браслетом на руці вони не відчувають потреби в додаткових стимуляторах »

 

Секрет розробки простий - за словами творців, силіконові браслети забезпечують балансування і тонус біоенергетичної структури організму і діють подібно допінгу.

 

Незважаючи на те, що критики списують ефект Power Balance на самонавіювання і ефект плацебо", популярність цих браслетів, серед ведучих здоровий спосіб життя клаберів і спортсменів в США, вже стала реальністю. За таким браслетам один одного дізнаються ті, хто в якості стимулятора вибрав легальний пластик.