МузПростір

На думку Мітча Уайнхауса, батька знаменитої співачки Емі Уайнхаус, причиною її смерті могла стати алкогольна детоксикація, і в її квартирі не було нікого, хто міг би її врятувати.

За словами батька співачки, який виступив у ток-шоу Андерсона Купера, Емі завжди і в усьому впадала в крайнощі: вона багато пила і різко кинула.

 

Мітч Уайнхаус розповів, що він дуже шкодує про те, що його донька відмовилася лягти в клініку на лікування від алкогольної та наркотичної залежності і намагалася впоратися з усім сама. Вона рухалася у правильному напрямі: періоди її утримання від алкоголю ставали все довшими, а зриви - все коротшими, - поділився він.

 

Сім’я Емі Уайнхаус, яка померла у віці всього 27 років, сподівається на те, що ретельне розслідування назве причину смерті дівчини. Батько співачки розповів, що його донька прагнула не звертатися по медичну допомогу, хоча в період утримання від алкоголю у неї траплялися напади.

 

Наступного тижня свою роботу почне заснований батьками Емі Уайнхаус благодійний фонд, метою якого стане допомога в позбавленні від алкогольної та наркотичної залежності.