МузПростір

Нью-йоркці Fountains Of Wayne нечасто випускають альбоми.

На п'ятій платівці, над якою вони працювали чотири роки, FOW заграли куди більш повільно і сентиментально, ніж раніше: у звуковій картині більше акустики, електрика явно приглушено.

 

Перша половина альбому ще бадьориться: хітів рівня «Stacy's Mom» 2003 року в наявності немає, але псевдобітлівська «The Summer Place» або «Action Hero» (сумний розповідь про бізнесмена, який у своїх дитячих мріях все ще рятує світ) цілком стрибучий. Чим ближче до фіналу, тим більше меланхолії: від балади про депресію «Hate To See You Like This» музиканти переходять до зовсім позбавленого фірмової іронії неквапливому епілогу «Cemetery Guns».

 

Треба сказати, що буколічно-розслаблена гра в разі Fountains Of  Wayne виглядає цілком органічно. Основні автори Кріс Коллінгвуд і Адам Шлезінгер аж ніяк не розгубили мелодійного чуття. Ніжний гімн «A Road Song» може запросто стати в один ряд з кращими роботами групи минулих років, а сингл «Richie And Ruben» хоч і солодкий на межі нудотності, але чіпкий і надихаючий у найкращих традиціях поп-музики з людським обличчям.