МузПростір

Близькі Майкла Джексона готують концертний тур на згадку про поп-короля - Джексон на ім’я Майкл: згадуючи Легенду. Він стартує у березні 2012 року у Великобританії.

Про це журналістам повідомили продюсер Девід Гест, Тіто Джексон та інші люди з близького оточення нині покійного співака.

Значна частина шоу становитиме собою спогади і розповіді про Майкла, які публіка ніколи не чула, - заявив Гест.

 

У шоу візьмуть участь Тіто, що співав з Майклом у складі групи The Jackson 5, ще один брат Реббі Джексон і Деніс Вілльямс, яка розповідатиме історії про життя і кар’єру Майкла. Крім того, організатори планують надати аудиторії можливість ставити запитання.

Тур почнеться після жовтневого релізу документального фільму Геста http://files.korrespondent.net/persons/michael_jackson Майкл Джексон: життя Ікони. Цю роботу мати Джексона назвала величезним досягненням.

 

Це не моя історія, а історія, що складається зі спогадів друзів Майкла, - сказала Кетрін Джексон.

Нагадаємо також, що 8 жовтня 2011 року в столиці Уельсу Кардіффі відбудеться концерт пам’яті Майкла Джексона. Не всі члени сім’ї Джексона підтримують цей концерт. Проти нього виступають брати покійного, Джермайн і Ренді, сестра Дженет.

Також деякі із прихильників поп-короля негативно поставилися до ідеї проведення шоу. Вони висловили незадоволення списком запрошених виконавців, добродійними організаціями, яким будуть направлені кошти від продажу квитків, а також термінами проведення заходу, що співпадають з часом проведення процесу у справі особистого лікаря Джексона Конрада Мюррея, якого звинувачують у ненавмисному вбивстві поп-короля.