МузПростір

З 20 по 24 липня в давньоримському театрі міста Аспендос відбудеться «Міжнародний джазовий фестиваль Анталії». Протягом п'яти днів десять найвідоміших світових виконавців джазу вийдуть на сцену театру у древньому місті Аспендосі, розташованому в провінції Анталія.

Очікуються виступи таких виконавців джазу, як Мейсі Грей (Macy Gray), тріо Мехмет Ікіз (Mehmet Ikiz Trio), Чайна Мозес (China Moses), Моніка Моліна (Monica Molina), Ніно Катамадзе (Nino Katamatze) та ін. Джазовий фестиваль відкриють знаменита виконавиця пісень фаду Моніка Моліна, тріо Мехмета Ікіза (Mehmet Ikiz) за участю China Moses.

«Цього року в Анталії вперше відбудеться Міжнародний джазовий фестиваль, підтримуючи тим самим статус «міста фестивалів » - щороку тут проводиться безліч подібних заходів. Я впевнений, що проведення фестивалю такого рівня в Туреччині - початок доброї традиції, - розповів аташе з питань культури та інформації Посольства Туреччини в Україні Берат Йилдиз. - Крім цього, фестиваль пройде в одному з прекрасних античних міст Туреччини - Аспендосі, яке здавна славиться амфітеатром з унікальною акустикою».