МузПростір

Вже кілька років поспіль в польському місті Люблін, проводиться широкомасштабна громадська компанія «Бо я шукав притулку...», спрямована на підтримку міжнаціональних інтеграційних процесів в польському суспільстві, розвиток культурного діалогу та подоланню стереотипів (деколи негативних), котрі перешкоджають цьому діалогу.

Гурт С.К.А.Й. від самого початку компанії приєднався до цієї благочинної акції, тим самим підтримуючи українську діаспору в Польщі, беручи участь у різноманітних заходах організованих в рамах компанії. В травні 2011 була записана пісня-гімн під назвою Разом (музика - польський композитор, аранжувальник і музичний продюсер Маріуш Останьскі, текст-Марцін Вонсовкі – польський артист кабаре та шоумен). Окрім Олега Собчука (С.К.А.Й), до виконання та запису цього гімну організатори запросили польську співачку Сильвію Лясок та кубинського музиканта і співака – Дайделя Борхеса.

 

Беручи участь у цьому проекті, я відкрив нові можливості свого вокалу, адже раніше не доводилось співати у подібному стилі. Пісня стане гідним подарунком прихильникам творчості гурту С.К.А.Й. не лише в Україні, але й закордоном, – коментує Олег Собчук, лідер гурту С.К.А.Й

 

Пісня вийшла дійсно міжнародною, не лише через свою багатомовність (артисти заспівали її польською, українською, іспанською та англійською мовами), але поєднала в собі латиноамериканські ритми, звуки української сопілки та далеке відлуння африканського етно.