МузПростір

Група Foo Fighters розмістила свій новий альбом Wasting Light на сервісі Soundcloud за 10 днів до релізу платівки. За 15 годин, що минули з моменту розміщення треків, їх прослухали в цілому більше 2 мільйонів разів.

Дві пісні з Wasting Light з'явилися в інтернеті ще раніше. Так, до офіційного релізу платівки на сервісі YouTube Foo Fighters розмістили композицію Rope (перший сингл з нового альбому), також була доступна для прослуховування пісня White Limo.

 

Альбом продюсував барабанщик Garbage і колишній продюсер Nirvana Бач Віг. У роботі над платівкою Foo Fighters також брав участь екс-гітарист Nirvana Пет Смирнов, який залишив команду в 1997 році і повернувся в групу під час турне 2007 року. Ще один колишній учасник Nirvana, басист Кріст Новоселич, допомагав Foo Fighters у записі композиції I Should Have Known.

 

Wasting Light надійде в продаж 11 квітня 2011 і стане 7 по рахунку студійною роботою Foo Fighters. Попередній альбом групи Дейва Грола, екс-барабанщика Nirvana, називався Echoes, Silence, Patience & Grace і приніс Foo Fighters дві премії Греммі в 2008 році: за кращий рок-альбом і кращу рок-композицію (Pretender).