МузПростір

Лідер і вокаліст групи Bon Jovi Джон Бон Джові звинуватив засновника компанії Apple Стіва Джобса у вбивстві музичного бізнесу.

Б

Бон Джові вважає, що сучасна молодь ставиться до музики не так, як це робили слухачі минулих років, повідомляє сайт Undercover.

 

Раніше підлітки надівали навушники, викручували гучність на максимум, брали в руки конверт від платівки, заплющували очі і буквально занурювалися в альбом. Часто платівки обиралися на основі обкладинки - люди бачили кілька картинок і намагалися уявити, що за ними ховається. Про записану на диску музику вони при цьому поняття не мали. Це були магічні часи. Сучасні слухачі позбавлені цих відчуттів, - сказав Джон Бон Джові.

 

У такому положенні справ він звинувачує Стіва Джобса. Бон Джові, мабуть, мав на увазі онлайн-магазин iTunes, де музика продається у цифровому форматі. Таким чином, слухачі позбавляються необхідності купувати альбоми на фізичних носіях і починають інакше сприймати музику і ставитися до неї. При цьому записи Bon Jovi і сольні роботи Джона Бон Джові доступні в iTunes.

 

Нагадаємо, що в грудні 2010 року президент США http://files.korrespondent.net/world/obama Барак Обама призначив Джона Бон Джові членом Ради Білого дому з соціально-громадських проблем.