МузПростір

Через два з половиною роки британська рок-група «Айрон Мейден» (Iron Maiden) з тріумфом знову відвідала Росію.

Їхній єдиний концерт пройшов учора в спортивному комплексі «Олімпійський». Саме виступом в російській столиці знамениті металісти відкрили другу частину свого світового турне «The Final Frontier World Tour - 2011».І, хоча ціни на квитки були досить високими, у величезному залі майже не залишилося вільних місць, а музиканти працювали з повною самовіддачею і не дали приводу для розчарування.

Трохи змазаним виявився початок концерту, так як група відкрила його новими композиціями, ще мало відомими слухачеві, з їх останнього, що вийшов минулого року альбому «The Final Frontier», а не звичними хітами.Публіка досить мляво реагувала на новий матеріал, поки, нарешті не зазвучав супер хіт 1983-го року «The Trooper» («Воїн»). Коли Брюс Дікінсон, одягнений в мундир старовинного покрою, вискочив на сцену, тримаючи в руках британський прапор, зал буквально вибухнув.

52-річний соліст заряджав своєю енергією слухачів, незважаючи на відстань. Він носився з одного кінця сцени в інший, вистрибувала на колонки, віртуозно жонглював мікрофонної стійкою і постійно спілкувався з публікою.