МузПростір

11 квітня – міжнародний день отаку, або день анімешника. Саме в цей день і почалось турне культового J-Rockера НІТТа. Оскільки, споживажами продуктів даного музичного напрямку (особливо у європейських країнах) є саме отаку, то можна назвати дату початку турне більш ніж символічною =Р

Перший виступ пройшов у Мінську, далі НІТТ відвідав Київ, наступним пунктом є Харків і закінчується все у Москві на Vip Birhday Party, яку виконавець присвятив своєму дню народженню, яке він святкує 19 квітня. Доречі, виповнюється цьму японському красеню не більше не меньше як 30 років!

 

Отже, 13 квітня на HITTa дивилось близько 50 пар очей у київському клубі Прайм. Стиль, якого дотримується співак не є зовсім звичним для української публіки, зветься він Visual Kei, що в перекладі означає «візуальний стиль». Це напрям в японській музичній культурі, що характеризується використанням макіяжу, складних зачісок та яскравих костюмів (і це стосується не стільки жінок, скільки чоловіків). 

 

Повне ім’я виконавця - Suzumura Hitt. Почав кар'єру співака у 2000-му році, спочатку у складі таких японських гуртів як Bbdan та OTOKAGE, а потім, вже як сольний виконавець. 

 

Музика Сузумури різко відрізняється від мейн-стріму. По-перше, невідємною частиною його виступів є експресивна гра на фортепіано, по-друге, він сміливо міксує рок з джанглом, блюз та поп-мотиви. На його київському виступі довелось почути відому We Will Rock You, що була виконана японською мовою. НІТТ настільки був стурбований своїм виглядом, що навіть витягнув до сцени дзеркало, у яке постійно дивився впродовж всього виступу! Звісно, що таку поведінку скоріше диктує стиль, ніж реальна потреба музиканта, але ефект був вражаючий: кожний дзеркальний «маньовр» визивав бурю визку та викриків шаленіючих фанаток.

 

Співак був один на сцені, але виклався за цілу команду! Голос його є дивовижним: по-східному теплий, з характерним вібрато, але істерично неприборканий, відсилаючий слухача до основ стилю Visual Kei, який бере свій початк з панк-культури. Розважав своїх фанів Сузумура також самостійно: то він пригає по сцені, то приліг, по присів, то витягнув на сцену фанатку… Отже, сумно не було нікому!

 

Взагалі, концерт мені сподобався. Тут була можливість і поспілкуватись з зіркою на фан-концеренції, що була організована перед концертом і отримати його автограф, а також, зробити фото на пам’ять. Коли HITT був на сцені, глядачі могли відчувати його, бачити його у найдрібніших подробицях, і це сприяло тій незабутній атмосфері, яку кожний з відвідувачів мав можливість відчути!

Як сказав сам НІТТ: «Якщо ви слухаєте мене – ви хіттерси. Якщо ви хіттерси – ви мої друзі, мої фани, мої коханці! Я люблю вас!» (у перекладі з англійської)