МузПростір

Учасникам групи Навколо Кола тісно у рамках однієї команди – вони вирішили спробувати себе в інших музичних жанрах і створили побічний танцювальний проект.

Він отримав назву Wake Up!. В рамках нової формації музиканти виконують каверверсії танцювальних хітів від таких всесвітньо відомих зірок музики як Ріанна (Rihanna), Леді Ґаґа (Lady Gaga), Девід Ґета (David Guetta), Hurts, Кеша (Ke$ha), Мадонна (Madonna), Бритні Спірз (Britney Spears) та Black Eyed Peas – загалом двогодинна концертна програма. Всі пісні Wake Up! виконують наживо без фонограм у супроводі танцювальної трупи.

 

При цьому музиканти наголошують, що команда Навколо Кола не припиняє свого існування і буде функціонувати паралельно. За їхніми словами, своєю діяльністю у побічному проекті, вони переслідують мету ліпше зрозуміти, як робиться музика планетарного рівня, що посідає топові позиції світових чартів. Музиканти настільки надихнулися переспівами танцювальних хітів, що вирішили створити власний матеріал у такому стилі. Робота над ним триває і вже наступний свій кліп група обіцяє обов’язково зробити на авторську танцювальну композицію.

Більше інформації про новий проект Навколо Кола на спеціально створеному сайті http://wakeup.kiev.ua/.