МузПростір

Харківський колектив «SunSay» цієї осені готовий представити публіці нову студійну платівку «Легко».

Підтримувати її група має намір туром по Україні та 12 містах Росії . Виступ-презентація в столиці пройде 23 жовтня в залі «Crystal Hall». Концертний графік «SunSay» виглядає таким чином:

21 жовтня - Харків, Оперний театр 22 жовтня - Одеса, клуб «Вогні» 23 жовтня - київський клуб "Кристал-Хол» 28 жовтня - московський клуб «Gogol» 29 жовтня - клуб «Космонавт» у Санкт-Петербурзі 3 листопада - концерт в Нижньому Новгороді 4 листопада - виступ в Казані 5 листопада - шоу в Ульяновську 6 листопада - концерт в Самарі 10 листопада - виступ в Уфі 11 листопада - шоу в Єкатеринбурзі 12 листопада - виступ у Пермі

Придбати платівку на фізичних носіях буде можливість лише на концертах. Це вже третя платівка у дискографії проекту «SunSay». На диску «Легко», крім іншого, будуть спільні композиції з обдарованою литовської вокалісткою Аліною Орловою, а також Джоном Форте - бруклінським продюсером і музикантом, відомим по співпраці з «Black Eyed Peas», «Fugees», Тріккі і Майклом Джексоном. Перший сингл до платівки - композиція «Наяву», яка скоро побачить світ.