МузПростір

У наш час музика вже давно стала чимось більшим, ніж набором зі звуків і нот: тепер це якийсь вид соціальної активності і спосіб висловити свою громадянську позицію. Музика об'єднує етноси, вирішує проблеми і єднає людей.

Саме тому Організація Об'єднаних Націй вирішила провести соціальну акцію спільно з Soundcloud, одним із самих популярних музичних сервісів у світі.

 

Мета акції - донести до найбільш великої кількості людей інформацію про міжнародні права людини. Саме з цією метою сервіс Soundcloud збирає аудіофайли, в яких на різних мовах буде зачитана «Загальна декларація прав людини». Загалом має бути створено більше трьохсот аудіофайлів на 375-ма мовами світу.

 

Російською мовою «Загальну декларацію прав людини» начитав львівський транс-музикант зі світовим ім'ям - Тигран Оганезов.

 

Український варіант «Загальної декларації прав людини» був записаний під час спільної ініціативи головного клубного порталу TopDJ.ua і радіостанції DJFM.ua, озвучена Декларація програмним директором радіостанції - Санею Димовим:

Ми підтримали ініціативу ООН і Soundcloud і закликаємо музикантів бути соціально активними громадянами, незалежно від того, в якій країні вони живуть.