МузПростір

Вчора, 27 липня, у столиці на прес-конференції презентували трейлер романтичної комедії Красуня 2.0. Фільм відзняли за допомогою фотоапарату та ручної камери.

У нас в країні таких стрічок досі не було. В Україні взагалі мало знімають. В афішах 80% американських стрічок, 15% російських і решта французьких. Українських майже немає. Хочемо, щоб у кінотеатрах було наше кіно про мешканців Ялти, Одеси, Києва, а не штату Міссісіпі, - сказав режисер Дмитро Таран.

 

Як пише http://gazeta.ua/articles/culture/392206 gazeta.ua, бюджет стрічки не розголошують. Зйомки Красуні проходили навесні в Ялті.

 

У головних ролях дебютували 22-річні близнючки Анна та Марія Опанасюк, відомі за участю в музичному телепроекті Голос країни. У фільмі сестри грають майже самих себе - їхніх героїнь-співачок також звати Анна та Марія. Крім того, Опанасюк записали саундтрек до фільму.

 

Це наш перший досвід роботи у кіно, до цього були тільки зйомки у музичному відео. Сім разів передивилися Красотку з Джулією Робертс, щоб звернути увагу на акторську гру. На знімальному майданчику часто підміняли одна одну, бо добре вивчили ролі. Нас плутав навіть режисер, а розрізняли тільки оператори, - сказали дівчата.

 

Головну чоловічу роль зіграв луганський актор і підприємець Роман Майоров. Його герой — бізнесмен, який закохується у молоду співачку. У ролі коханого її сестри - музикант Діля (Едуард Приступа - ред.). Він же написав музику до стрічки.

 

Якщо кіно гарно піде, можна буде потім підхалтурювати на весіллях, - жартував музикант на прес-конференції.

Красуня 2.0 має з'явиться в українських кінотеатрах у жовтні.

Переглянути трейлер фільму Красуня 2.0 можна на youtube.