МузПростір

Пісня вінничанки Оксани Славної сподобалась журі італійського конкурсу «Нові голоси, нові обличчя Кастрокаро». Упродовж місяця вінничанка перебувала в італійському містечку Кастрокаро, де вже впродовж 54 років проходить конкурс молодих виконавців.

Цьогоріч Оксана була єдиною українкою серед понад ста учасників, повідомляє Вінниця.info.  Її власна пісня «Не відпускай мене», перекладена Оксаною інталійською, сподобалась не лише членам журі, а й режисерам та президенту конкурсу «Нові голоси, нові обличчя Кастрокаро».

 

Оксана Славна - солістка оркестру Управління Міністерства Внутрішніх Справ у Вінницькій області та за сумісництвом - солістка Вінницького «Він-Бенду». Вперше вийшла на сцену у 20 років. Закінчила музичний факультет Вінницького педагогічного університету. На конкурс італійської пісні Оксана потрапила за ініціативи своєї подруги, яка проживає в Італії.

 

«Моя подружка подивилась рекламу про конкурс по місцевому телебаченню та записала контактні дані, - розповідає Оксана Славна. - Декілька місяців тому подруга приїжджала до мене та розповіла про умови конкурсу і вмовила мене взяти участь. Довелось дуже швидко збирати необхідні документи та перекладати мою власну пісню «Не відпускай мене» на італійську. Потім мені зателефонували і запросили на конкурс. Дякуючи фінансовій підтримці міської влади, я вирушила до Італії».

 

Оксана Славна розповіла, що переможець конкурсу «Нові голоси, нові обличчя Кастрокаро» отримує право на запис власної пісні у професійній студії звукозапису та отримує контракт із одним із відомих продюсерів. Свого часу саме через конкурс італійської пісні стали відомі Цуккеро, Ерос Рамазотті та Лаура Паузіні.