МузПростір

20 травня у рамках проекту «Вінниця – місто чудес» відбувся концерт гурту «Крихітка». У Вінниці гурт побував вперше.

Гастрольну мапу музиканти малювали у нетривіальний спосіб: бажаючим почути «Крихітку» в своєму місті потрібно було зайти на офіційний сайт гурту та вказати свою електронну адресу. Місто, з якого збиралось 150 адрес, автоматично потрапляло в концертний план гурту. «Переможцями» вже стали Дніпропетровськ, Біла Церква, Чернігів, Вінниця, Львів та Івано-Франківськ, а «акція» триває.

 

Вінницький концерт відбувся у клубному закладі «Шоколад», але спочатку запам’ятався півторигодинною затримкою, погано налаштованим звуком, непривітністю працівників закладу, але, врешті, чудовим виступом гурту «Крихітка». До кінця не зрозуміло, з якої причини (або з чиєї провини) глядачі мусили провести стільки часу в очікуванні; показовою була сама процедура входу до закладу – гостей впускали по двоє (!), а процес їх «розміщення» у клубі займав для кожної такої пари щонайменше по 10 хвилин. Проте, це якраз той випадок, коли можна сказати, що професійні виконавці можуть чудово відіграти програму навіть в екстремальних умовах.

 

Каша Сальцова була, як завжди, природною та елегантною. Глядачам запам’яталося її вбрання – вдало поєднані ніжна сукня та високі чорні кеди. Широкий діапазон голосу Каші заворожував слухачів, як і щирість виконання та відкритість до публіки. Співачка усміхалася захопленим слухачам, підморгувала музикантам на сцені, стрибала, розповідала історії та спілкуватися з публікою. Хлопці-учасники гурту радували тим, що грали в задоволення – і собі, і слухачам, хоч і було часом помітно, що «Шоколадним» звуком вони не задоволені.http://lottie.sumno.com/gallery/poety-pysmennyky/88715/

 

Гурт виконав декілька пісень з альбому «На першому місці» (який був виданий 2005 року складом «Крихітки Цахес»), а також всі пісні з альбому «Рецепт». Каша Сальцова зауважила, що деякі з ранніх своїх композицій вони вже давно не виконують наживо, але оскільки у Вінниці гурт вперше, то «Крихітка» зробить подарунок і зіграє для слухачів «Вменеємен». Згадавши вінничанина Дмитра Шурова, який є саунд-продюсером альбому «Рецепт» разом з Юрієм Хусточкою – учасниками українського гурту «Esthetic Education», «Крихітка» виконала композицію «Монета», яка, власне, була записана в співпраці з Шуровим.

 

Кажуть, що музика «Крихітки» – музика дівчача: мелодійна, часами надривно-істерична з романтично-ліричними текстами. Чоловіки, що відвідали вінницький концерт, говорять протилежне. Ідеальний слухач «Крихітки» – закохана пара, яка прямо під сценою, танцюючи, обіймаючись та цілуючись, підспівувала свої улюблені композиції гурту. Ця картина чудово пасувала до музики, що звучала. Каша Сальцова усміхалася закоханим і перед виконанням чергової пісні пожартувала, що тепер пара може починати розмножуватися.