МузПростір

Андрій Запорожець розказав, чого не хоче

Стало тепліше. У київському клубі Sullivan Room відбувається перший цього року, якщо не враховувати квартирника, концерт  SunSay. Цим концертом розпочався тур на підтримку нового кліпу «Мама».

Від найпершої пісні «Воин» стає зрозуміло, що перед нами вже інша музика, інший Sun, інший сенс. Але здивування панує в залі недовго – на їх концерти ходять не за «старим», а за мінливим звуком. Перша частина вечора пройшла під знаком свіжого прочитання альбому «Дайвер», і лише класична «Стрела» стала вкрапленням іншого, раннього Sun’а. Розділивши свій виступ на дві половини презентацією нового відео на пісню «Мама», Sun пояснив зміни у своєму підході до творення музики. Краще, ніж він, передати це неможливо, тому подивіться саме відео:

 

Після такого зізнання музиканти, ніби звільнившись від вантажу пам’яті, почали грати на повну. Не цураючись довгих соло та пристрасних імпровізацій. Захват від такої музики об’єднав більшість присутніх, які, так само не соромлячись, танцювали під сценою. Після виходу на біс та виконання пісні «Мама» музиканти поїхали далі, продовжувати свій тур, а гості пішли додому із впевненістю, що стало тепліше.