МузПростір

І, хоча у просторі літав сум від розуміння, що це останній вечір, здавалося, що свято тривало набагато довше, ніж насправді.

Певного шарму додавало відчуття близькості та спорідненості всього колективу, який працював над фестивалем та фільмом.  Але, незважаючи на ностальгію за тим прекрасним, що ще не завершилось, яка так знайома кожному з нас, свято джазу знов об’єднало всіх під куполом радості та мистецтва.

 

Цього вечора цінителів джазу порадували своєю творчістю: Євген Пугачов і NEW JAZZ PROJECT та квінтет Артема “JazzGun” Васильченка – «Red Dragon». Продовжив програму - KHARKIV ZAJAZZ JAM SESSION, котрий  розігрів присутніх перед вечіркою, яка відбулася в тому ж клубі «Pintagon».

 

Завершальна вечірка у затишному лоні фестивалю, клубі «Pintagon» , стала більше нагадувати масштабне сімейне свято.Музика лилася рікою, JAM SESSION  п’янко впливав на присутніх   Люди обмінювалися враженнями від фестивалю, фотографувалися та отримували задоволення.  Відчувалося , що кожен з присутніх  хотів,  щоб свято джазу не покидало його, і, хоча  всьому настає кінець, ми можемо з впевненістю заявляти, що це не наш випадок! Фестиваль  KHARKIV ZAJAZZ FEST не закінчився, він іде у відпустку!