МузПростір

Зйомки кліпу проходили на Київському морі. Велика команда професіоналівпрацювали над створенням дивовижної історії. Обираючи режисера Вадим Красноокийодразу вирішив звернутись до Ігоря Стеколенко, що знімав попередній кліп напісню «Добре».

Вадим Красноокий: Мені дуже сподобалось працювати зІгорем  тому вирішив довірити йому новувідео роботу. Та цього разу нам не абияк пощастило: зацікавившись ідеєю, до зйомокдолучився старший брат Ігора  - Олександр Стеколенко. На майданчику працювало аж два режисери, обидва керували процесом,навіть трішки сперечались.»

 

Ігор Стеколенко розкривати повністю ідею кліпу не став, лише зазначив, що це історія складних стосунків хлопця та дівчини. «Ми розповіли про те як людина падає під грузом своїх бажань. Ця метафора дає новий, інший погляд на відносини міжчоловіком та жінкою.»

Головними героями виступили Вадим Красноокий та чарівної краси дівчина, що намагалась звабити Вадима. Впродовж усього кліпу вона знімала з себе одяг. Одяг наче не закінчувався, все нові танові речі летіли в сторону Вадима. Вона зняла з себе «тонну» одягу, образів тамасок. Та чи залишилась дівчина оголеною - нікому не відомо… Вадим лише зазначив, що кліп повен несподіванок та сюрпризів.

 

 «Ця пісня відносно спокійна,але цілком передає ідею всього альбому у якому поєднаний український фольклор ззапальним рок-н-ролом. У ритмі Reggi, але українська народна. У ній все: весна,кохання почуття, такий собі своєрідний коктейль від Mad Heads XL» - розповівлідер гурту Вадим Красноокий.

 Вся команда, що працювала надзйомками у захваті від процесу та від непередбачуваного та несподіваного сюжету.  Чим закінчилась історія ми зможемодізнатись на презентації кліпу ближче до кінця травня, отож – чекаємо.