МузПростір

Зйомки проходили 20 годин в напіврозібраному цеху одного з київських заводів. Режисерами кліпу виступили Катерина Осінська і Дмитро Мухін.

Для зйомок кліпу режисери змусили Амадора Лопеса схуднути на 15 кілограмів і це, як виявилося, було лише перше випробування для артиста. Під час зйомок учасники Rumbero's танцювали і співали в напіврозібраному цеху заводу серед палаючих бочок і ледь тримаються багатотонних бетонних перекриттів. Для безпеки артистів на знімальному майданчику чергували рятувальники, а поруч з режисером постійно перебувала величезна аптечка.

 

Сюжет кліпу - це реальна історія з життя Rumberos з елементами фантастики. Rumberos в перекладі з іспанської означає «тусовщики».За сюжетом, герої їдуть по нічному місту і бачать в небі знак «R». Знак, який зрозумілий тільки тим, хто запрошений на закриту вечірку в стилі реггетон. Вони приїжджають на покинутий завод, де їх вже чекають друзі. З їх появою вечірка починається.

 

Амадор Лопес, учасник групи Rumbero's: «Це наш перший кліп і перша наша пісня в стилі reggaeton. Такої музики в Україні ще не було. Вона дуже популярна в Латинській Америці. А я - людина, яка популяризує тут латиноамериканську культуру. Мені дуже захотілося привезти reggaeton сюди. Тут є ті, хто намагався зробити щось подібне, але для того, щоб це зробити якісно, не достатньо розбиратися в цій музиці, треба бути звідти. У Реггетон дуже складні аранжування, дуже багато специфічних інструментів: тут і конги, і чаранго, і, навіть, звуки сирени. Створення такої музики - складний процес, не кожен готовий за це взятися »