МузПростір

Нещодавно відомий російський панк-колектив FPG повернувся зі свого гастрольного туру по Україні.

Музиканти поспілкувалися з журналістами популярного інтернет-видання і зізналися, що їх тур, який носив назву «Весна в дорозі» став багато в чому пророчим, оскільки їх завжди супроводжувала гарна погода.

 

Панк-рокери дали концерти в дев'яти українських містах, причому Київ відвідали два рази - спочатку було електричний виступ, а потім акустичний на сцені клубу «Барви». FPG порадували фанатів своєю програмою Punk-Jazz. Лідер групи Антон «Пух» Павлов розповів про один з минулих концертів:

 

Найбільше нам подобаються невеликі камерні вечори, коли ми граємо тільки для« своїх ». У звичайну квартиру усі «свої», на жаль, не поміщаються, тому ми прагнемо перенести дружню та приємну атмосферу на більш великі майданчики .

 

Музиканти повідомили, що сильно втомилися за цей гастрольний тур, оскільки, переїжджаючи з одного міста в інше, доводилося весь час спати в автобусах. Але всі ці негаразди компенсувалися теплими зустрічами з улюбленими фанатами. Одного разу, настрій панкам підняла і їхня пісня «Ламай», яку крутили на місцевій радіостанції після їх концерту. Варто зазначити, що любов публіки до FPG виражалася ще й великим достатком жіночої білизни, що летів на сцену. «Пух» зазначив, що стільки веселих дівчат він ще ніколи не бачив.

 

Зважаючи на успішність  минулого туру, музиканти почали замислюватися про те, щоб знову організувати спільні гастролі по містах Росії і Україні, але вже супроводі ще однієї знаменитої панк-групи, назва якої ще тримається в секреті.