МузПростір

Слово «індіґо» має два основних значення: перше – це насичений темно-синій колір, а друге псевдо-наукове означення обдарованих дітей, які нібито мають ауру кольору індіґо. Група Dazzle Dreams, яка в цей час працює над своїм третім альбомом, вирішила використати у новій пісні відразу обидва ці значення і свій перший синґл з майбутнього диску так і назвала – Indigo.

«Це така історія, коли в чорно-білому світі з’являється якийсь яскравий перламутр, промінь сонця в тому темному царстві, в якому ми зараз перебуваємо. І коли вже дорослі люди не розуміють, що їм робити, то зверніться до своїх дітей і вони зроблять так, щоб ми розуміли, куди нам далі йти».

 

Та пояснив сенс пісні лідер Dazzle Dreams Дмитро Ципердюк. Цікаво, що для запису композиції група використовувала голоси справжніх дітей. І це був не якийсь професійний хор, а просто чада їхніх знайомих.

 

«Діти в нас співали дуже прості. В нас не було мети зробити якийсь дитячий екстра-хор . Кожен співав – як міг і ми навіть це не обробляли. Вийшло дуже модно – наша електроніка, пісня і дитячий голос дуже органічно вплелися в аранжування».

 

Indigo - це перша пісня з майбутнього, третього альбому, яку група оприлюднює в ефірі. Композиція була дуже швидко створена і музиканти, за своєю вже усталеною традицією, вирішили її і зробити синґлом, оскільки раніше всі спонтанні пісні Dazzle Dreams ставали хітами. Так, вони сподіваються, буде і цього разу.