МузПростір

Кажуть, що з Москви на Чорне море їздять в Сочі. Хм... Хто завгодно, але не Rekevin.

Їм, бач, Коктебель подавай! Але дорогою до міста Волошина вони зазирнули до української столиці, щоб презентувати свій третій альбом «Embarrassed».

 

Організатори фестивалю «Джаз Коктебель», звісно ж, не оминули своєю увагою і українських музикантів, тому того вечора глядачі отримали бонус у вигляді київського гурту Frost Nova. Про вітчизняних представників easy-listening джазу багато говорити не будемо, зазначимо лише, що не варто тягати камерні ансамблі по закладах штибу Sullivan Room.

 

А от закордонні гості навіть оком не повели в цій залі. На скільки дозволяли можливості, вони налаштували звук та запустили фотографічний супровід. А супроводжувати було що. Можливо, ведучий вечора дещо перебільшив, сказавши, що таку електроніку на живих інструментах в Києві мало хто грає, але точно не помилився, роздаючи нескінченні компліменти в бік вокалістки.

 

Читаючи про Пітерські арт-сквоти на Пушкінській, саме такою уявляєш музику, що звучить в голові після чергової презентації якого-небудь місцевого художника. Нескінченний дощ на світлинах з нічних вулиць, змоклі гітарні соло, замацані ламповим підсилювачем клавішні та цілком земний, але з іншого боку сну, голос.

 

Ближче до кінця спільного напівсну глядачі були запрошені у подорож до Чорного моря і на нудистському пляжі під розсипом південних зірок вони танцювали з тендітною Ксенією Зотовою. Від такого сну важко прокидатись і, коли звучить будильник, глядач майже благає відтягнути страшну мить прокидання ще хоч на п'ять хвилин. Але після декількох солодких хвилин все одно необхідно прокидатись, тож в гардеробі на вас уже чекають, а за вікном крізь темряву пробивається обличчя нічної столиці, яка, – хоч і проміжний, але серйозний момент подорожі від Москви до Чорного моря.