МузПростір

Нещодавно гурт Скрябін частував київську публіку сольним концертом. Зацікавлювали презентацією нових пісень, концертним майданчиком (клуб «Форсаж»), та розігрівом від гурту NoraLasso.

Впевнено можу сказати, що концерт був для своїх. Скрябін вирізняється стабільним фан-клубом, нових поціновувачів щось останнім часом небагато. Тож заповнювали залу палкі шанувальники абсолютно різного віку. Окрім старих фанатів, переважну більшість активних слухачів Скрябіна складають саме молоденькі дівчатка та миленькі хлопчики. А завчасно позитивно налаштована публіка – це вже половина успіху.

 

Кузьма вже немолодий рокер, ще із сумнівно-глямурною репутацією для справжнього патлатого, та, на диво, викладається й хуліганить добре. Матюки не тільки у піснях, обливання себе водою і натовп, розгром стійки, валяння на сцені та вихід в народ – все це старовинні кліше, але завжди спрацьовують! Іноді запал був настільки сильним, а частка алкоголю настільки великою, що Кузьма валив своїх музикантів, наступав на ноги й голови. Відстань між сценою та публікою була невеличка, тож далеко в народ ходити не доводилось, вистачало лишень дотягтись мікрофонною стійкою, - і ось вам караоке. Наче той Кондратюк на Майдані, Скрябін давав можливість фанам напряму проявити свою активність та вокальні таланти, співаючи відомі пісні.

 

Такий хід забезпечив репутацію живого виступу, а для тих, хто не вірить, що Кузьма співає без фанєри – пропонувалося погорлати у мікрофон особисто.

 

Також Скрябін мило дратував провокаційною поведінкою, радував новенькими піснями. Автограф-сесія опісля концерту була такою ж по часу, як і сам виступ. Кузьма особисто обслужив усіх фанів на предмет автографів та перефоткався з усіма бажаючими.