МузПростір

Співачка Альоша і бас-гітарист гурту Друга ріка та режисер Віктор Скуратовський 20 квітня відкривають кіно-фото-виставку, на якій будуть представлені фотографії і відеоматеріали, зняті ними в чорнобильській зоні.

Як повідомляє http://music.itop.net/News/5657 music.itop.net, рік тому Alyosha зі знімальною групою вирушила до четвертого енергоблоку Чорнобильської АЕС для зйомок кліпу. Після тієї експедиції залишилося багато фотографій і відеоматеріалів. І тепер, до 25-ї річниці аварії Alyosha і Віктор Скуратовський вирішили влаштувати виставку цих робіт.

Альоша, що є прихильником екологічного руху, вважає, що кіно-фото-виставка стане посильним внеском у справу захисту природи і людства.

Цими приголомшливими до сліз фото хочемо закликати людей, щоб вони задумувалися не тільки про миттєві життєві проблеми і заробляння хліба насущного, а й про щось більш глобальному - про подальше співіснування людини з природою і планетою Земля, - говорить Alyosha. - Багато хто зараз цілком заклопотані про прибутки, надприбутки і часом забувають про Бога, душі, про світ, в якому живуть. Фото-кіно-матеріали з Чорнобильської зони можуть зайвий раз нагадати про те, що природа не прощає варварського ставлення до себе. Розвиваючи нові технології, людям потрібно замислюватися: не знищать вони самі себе в гонці за прибутками. Чорнобиль дав всьому людству гіркий урок недбалого ставлення до високих технологій отримання електроенергії. На жаль, події, що відбулися недавно в Японії, знову змушують землян задуматися про цю проблему. Давайте пам'ятати, що екологія починається в першу чергу з душі кожної людини. Наше звернення через об'єктив камери, як і сама пісня Sweet People, спрямовані до кожної людини, що живе на планеті Земля.

Відкриття виставки відбудеться 20 квітня о 19:00 в Арт-кафе торгово-розважального центру Більшовик, вул. Гетьмана 6, блок А, 7 поверх.