МузПростір

Гурт «Крихітка» оголошує прийом заяв на свої концерти «на замовлення». Музиканти зголошуються приїхати і виступити в будь-якому місті, де знайдеться 150 охочих купити квиток на їхній концерт.

Наразі на сайті гурту працює постійний «стіл замовлень» – http://www.kryhitka.com.ua/news/ спеціальна форма, де можна обрати своє місто та залишити контакт. Відповідь на відісланий вам автоматично лист стане підтвердженням вашого бажання відвідати концерт «Крихітки».

 

«Ми, як і більшість артистів, часто отримуємо повідомлення від прихильників групи з питаннями – Коли ви приїдете в наше місто? Ми так хочемо піти на ваш концерт!, – пояснюють музиканти. – Так як будь-який виїзд колективу з міста – це транспортні та інші витрати, а грати і бачити публіку у інших куточках країни хочеться, ми вирішили оголосити концерти під замовлення.  У вашому місті є мінімум 150 людей, готових купити квиток на концерт Крихітки? Тоді кожен з цих 150 людей має прислати нам мейл-підтвердження – і ми приїдемо».

 

«Ми, звичайно, розуміємо, що з точки зору бізнесу нам вигідніше їздити за гарантовані клубні гонорари, але інколи у маленьких містах немає промоутера, готового нас прийняти, інколи  клуби не справляються з рекламою і не можуть вчасно повідомити публіку про наш приїзд, – продовжують учасники гурту. – А тут ми будемо їхати до конкретних глядачів, які на нас чекають. Схожими схемами користуються американські банди, але в Україні Крихітка  зробить це вперше. Там, щоправда слухачі, що замовляють групу купують на неї електронний квиток і таким чином гарантують її приїзд, а групу за звичай фінансово страхує спонсор. У зв'язку з тим, що в Україні ще не так розповсюджені електронні платежі, нам поки що довелось відмовитись від цієї ідеї, але думаємо все попереду. Так що заходьте на сайт і замовляйте нас у ваше місто!».