МузПростір

Українські знаменитості вшанували світлу пам’ять Миколи Мозгового.

Пісні співака та композитора, якого не стало влітку минулого року, пролунали зі сцени у виконанні найпопулярніших вітчизняних артистів. У концерті Мріялось, бажалось, не збулось... узяли участь: Ані Лорак, Олександр Пономарьов, Руслана, Кирило Туриченко, Віктор Павлик, Еріка, Віталій Козловський, гурти Юркеш та Deazel Dreams.

 

Мене пов’язує з ним десять, дев’ять років спільного життя, тому що ми зустрічалися досить часто, дуже багато у нього навчився у нього як людини., розповідає Олександр Пономарьов.

 

На жаль, я не працювала з ним так близько, він не писав для мене саме власне сольних пісень, але мені здається, деякі пісні, знаєте, в принципі, майже всі пісні є класикою нашої української музики., - каже Ані Лорак.

 

Вечір, присвячений пам’яті народного артиста України, організувала й провела його дочка, Олена.

 

Ни один человек из тех, которые выходили на сцену, не отнесся к этому ну, вот пригласили, я что-то спою там и забуду. Вот мне сегодня массово - я не помню уже там количество, но очень много подходило и говорило: можно мы возьмем эту песню в свой следующий альбом вставим? Некоторые собираются снять видео. На самом деле вот это - самое главное., - розповідає Олена Мозгова, продюсер.

 

У залі Національного палацу Україна не було жодного вільного місця. Шанувальники великого артиста не стримували сліз, слухаючи його безсмертні пісні.