МузПростір

Попри скептичний настрій, другий сольний концерт гурту в Україні відбувся! І, треба зазначити, пройшов на високому рівні. Але про все по порядку.

Коли у гастрольному графіку зявилася Вінниця, то виникло побоювання, що виступу не буде, адже навіть у набагато більших за чисельністю містах квитки чомусь продаються дуже погано, а наслідком стає скасування концертів. Після виступу у київському Праймі (гурт відіграв 5 пісень, які мали були бути відіграні на фестивалі Рок за роком, який, як відомо, закінчився скандалом) та фестивалі у Донецьку, гурт прибув до Вінниці.

 

На 15.00 була запланована автограф-сесія у одному з місцевих розважальних закладів. На цей захді зібралася досить велика кількість людей. Принаймі не менша, ніж на аналогічний у Києві у 2010-му. Гурт прибув о 15.30. Підїхали на 2 мікроавтобусах. Музиканти були у гарному настрої. Спілкувалися з усіма, фотографувалися. Сесія тривала більше години. 

 А потім всі плавно перемістилися до ККЗ Райдуга. І все-таки, як на мене, місце проведення було вибране не дуже вдало. Звук вдалося вивести на дуже пристойний рівень як для цього залу, але у самому приміщенні було досить прохолодно. Людей збіралося пристойно, біля 400-500 чоловік. Хоча, певно, частина з них чекала пісень АК.

 

 О 19.30 світло згасло, і з динаміків почав лунати вірш Отряд, який відкриває програму. А далі вийшла маленька заминка. Після чого гурт зявився на сцені, і понеслось...

 

Музиканти були в гарному настрої. Глєб Самойлов теж справляв приємне враження. Адже відомо, що він полюбляє виходити на сцену у не дуже тверезому стані;) Зазначу, що сподобалось світло на виступі. На В дверь стучат Костя з Глєбом навіть розіграли маленьку сцену, коли Костя підкидає Глєбу в кишеню пакуночок. Дуже сподобалось, як Самойлов прочитав вірш Вампиры, який присвятив російській владі, але його можна повністю ототожнити й з нашою:

Заблокировали гады Обрубали все концы Улыбаясь убивают Благородные отцы Седина ни их погонах, Благородная слеза Когда крестятся, иконы Кровью им плюют в глаза Перед камерой целуют в пасху жертвенных детей И уводят их под утро В тёмный-тёмный мавзолей Каждый новыю юный гробик Поплняет их гарем Свежей плотью, сладкой кровью Для усталых старых вен Как сияют их погоны! Как звезда горит слеза! Отчего же вы, иконы, Не плюёте им в глаза?

  Також в середині концерту виконали нову пісню Под огнём. А трек Завтра і ще один новий номер програми Опасность Глєб оголосив як партизанські пісні. Нові пісні дуже сподобались. Судячи з усього, альбом, який має зявитися восени, не розчарує. Також була зіграна програма з Маленького фрица, в яку затесалась одна пісня зі Свистопляски (Космобомбы). Дуже шкода, що на Подвиге Евы Браун Костя забув слова. Ну а Никто не выжил у фіналі прозвучала дуже позитивно і мажорно. На біс публіка викликала групу мляво. Напевно тому, що не знали, що саме скандувати: чи Глєб, чи Матрікс. Але гурт зявився і традиційно відіграв останньою Порвали мечту", яку Глєб присвячує своєму другові І. Кормільцеву. Саме в память про друга гурт стає на коліна, коли виконує її...  

Ось такий був виступ гурту у Вінниці. На мою думку, гурт і публіка залишилися взаємозадоволеними. Сподіваюсь, що в подальшому група буде частіше бувати в Україні.

 Сет-лист:

1.Отряд 2.Такой день 3.Жить всегда 4.В открытый рот 5.Дерьмо 6.Один из вас 7.Друг и драг 8.Сердце и печень 9.Ненормальный 10.Любовью 11.Такая ночь 12.Житель маленького ада 13.В дверь стучат 14.Форма 15.Дыра 16.Под огнём 17.Содомия 18.Вампиры 19.Готика 20.Завтра 21.Опасность 22.Спокойной ночи 23.Барон за рекой 24.Но пасаран 25.Гитлер 26.Космобомбы 27.Командир 28.Последний подвиг Евы Браун 29.Никто не выжил 30.Порвали мечту