МузПростір

21-22 березня в Черкасах відбувався традиційний щорічний міжнародний фестиваль Черкаські джазові дні-2011, у якому взяли участь музиканти не тільки з України , а й з інших країн.

На цьогорічних Черкаських джазових днях виступили 9 колективів, серед яких резидент – Біг-бенд черкаського музичного училища Микола Євпака. Його учасниками також були музиканти з Харкова, Сум, Києва, США, Камеруну й Бразилії.

Варто зазначити, що традиційно джазові дні мають неабиякий глядацький інтерес у черкасців. Не стали винятком і цьогорічні.

 

Першого дня глядачів театру радували музиканти з Харкова, зокрема біг-бенд Харківського університету мистецтв і комбо Symbol Stream, а також сумське тріо Dr. Jazz. Хедлайнерами дня були гості з Камеруну й США – Андрій Арнаутов і Кім Мерілен зі своїм септетом.

Другий джазовий день у Черкасах видався ще цікавішим. На сцені драмтеатру виступили біг-бенд Черкаського музичного училища, київський колектив Nothing Personal Project, Cherkasy Jazz Quintet Сергія Крашеніннікова (Черкаси), а також Філо Мачадо й Sounds Of Brazil із Бразилії.

***

Черкаські джазові дні-2011 - один із найтриваліших фестивалів на території всієї України. Уже 23-й рік поспіль його приймають Черкаси.

Головним організатором і засновником джазового фестивалю є черкасець Сергій Крашенінніков. Перші концерти він започаткував ще в далекі 80-ті роки. Відтоді щороку продовжував розвиток джазу в Черкасах, що нині досяг фестивального рівня.