МузПростір

Наталка Карпа знову вийшла на ринг найсвітлішого шоу країни «Хто проти блондинок?», зйомки якого завершились в минулі вихідні. Під час зйомок програми про спорт, співачка озброїлась не тільки своєю кмітливістю і білими локонами, але й великою боксерською рукавицею.

Наталка Карпа: «В цьому випадку розмір має значення, але застосовувати його треба з розумом. Я не боюсь важких питань. Блондинка в такій рукавиці повинна боятися лиш одного, а раптом доведеться збирати діаманти? Крім того, у мене є свої секрети…

 

Знаєте анекдот: Одного разу на рингу Майка Тайсона спитали: - Скажіть, ви вірите в талісмани, що допомагають перемогти? - Ще би, звичайно!!! Якщо б не вірив, не вкладав би в рукавиці срібні підкови на щастя!»

Так от, мої «підкови на щастя» - розум, позитив і близькі люди поруч. Вони надихають мене на перемоги!»

Також на зйомках програми про блондинок-супергероїв Наталка Карпа з’явилась в образі Супербілочки. Кажуть, за ентузіазм і працелюбність саме так її і називають друзі. Ще одним яскравим образом нового сезону шоу став образ в стилі Мерилін Монро. Незважаючи на латиноамериканську зовнішність співачки – він їй, як виявилось, дуже навіть личить.

Шоу «Хто проти блондинок?» стартує вже весною на Новому каналі.