МузПростір

Проект «Shopping Hour» взяв участь у створенні нової пісні Марії Бурмаки «Прочитай мої слова по губах».

Українські та сербські вокалісти Тетяна Радостєва, Олена Львова, Свет та Мірко Прегун заспівали сербською мовою хорову вставку та бек-вокали.

Прем’єра пісні відбулась минулих вихідних в інтернет-виданні «Українська правда», в блозі відомого політолога Андрія Окари.

 

«Як здалося мені, це одна з найбільш цікавих пісень у творчості Марії – не лише за останній час, а і взагалі», – зазначив автор блогу.

Як повідомляє http://omusic.com.ua/index.php/2009-04-15-18-17-48/2009-05-10-10-48-28/2009-05-10-10-50-58/1478-news omusic.com.ua, співпраця Марії з проектом не була неочікуваною. Співачку приємно вразило звучання й творчість «Shopping Hour» на одному з їхніх осінніх концертів, з тих пір Марія є постійним слухачем й жартома називає себе «головою фан-клубу».

 

«Насправді, Марія поставила цікаве завдання: поєднати вже існуючу пісню у стилістиці поп-рок з хоровим фрагментом в дусі сербського фольклору. Але, здається, вдалося. Сербський текст, який є художнім перекладом основних тез тексту українського, створив Свет, сербське багатоголосся - Мірко… Трек мав непростий шлях до зведення, але, нарешті, ми задоволені результатом», - зазначила Таня Ша, ідеолог проекту. – «Хотілося б, як завжди, подякувати всім, хто був причетний до створення цієї пісні, зокрема, аранжувальнику й гітаристу Геннадію Сидорову та бас-гітаристу й звукорежисеру Олегу Татарчуку, студія Кофеїн» .