МузПростір

Українська співачка Марія Бурмака вважає, що скасування квоти на українську музику в ефірі телерадіокомпаній сильно вдарить по вітчизняних співакам, зробить їх неконкурентоспроможними.

Цей закон знаковий. Він свідчить про те, що з України витісняють Україну. Відтепер на українських каналах не буде в достатній кількості вітчизняного продукту, не лише україномовного. Української музики не стане менше, тому що її і так було мало. Перш за все, цей закон вдарить по українським співакам, які конкурують з російськими поп-співаками , - сказала Бурмака в ефірі http://files.korrespondent.net/companies/tvi ТВі.

Співачка також вимагає від чиновників роз'яснень щодо нового закону. Що мали на увазі, коли говорили, що закон - це нові робочі місця, нові податкові надходження, яким чином буде відбуватися розвиток української музики? Я буду чекати роз'яснень, - сказала вона. Водночас, Бурмака зазначила, що незважаючи на чинний закон про те, що в загальному обсязі мовлення телерадіоорганізації не менше 50% повинні становити національний продукт або музичні твори українських авторів чи виконавців, українські радіостанції його не виконували. Цієї норми і не дотримувалися. А я в ці 50% не потрапляла завжди. Таких співаків, як я, програмні директори на більшості радіостанцій ставили переважно вночі. Але, скасовуючи її, влада відкриває ящик Пандори, - заявила співачка.