МузПростір

20 грудня в телеефірі України відбулася прем’єра кліпу «Музыка вечна» київської фанк-команди Funk-U, яка стала переможцем всеукраїнського конкурсу молодих музикантів «Свіжа кров від DJUICE на М1».

Протягом травня–серпня цього року тривав наймасштабніший всеукраїнський конкурс молодих музикантів «Свіжа кров від DJUICE на М1». Перемогу в проекті виборов гурт Funk-U та здобув головний приз — контракт з рекординговою компанією «em.one records».

Завдяки спільним зусиллям DJUICE та «em.one records» з’явився кліп на композицію гурту «Музыка вечна». Режисером відео став популярний кліпмейкер Олександр Образ, автор знаменитої короткометражки «Дріфтер», відеокліпів Наталі Могилевської, Влада Дарвіна та інших відомих музичних проектів.

 

Лєра, Funk-U: «Ідея кліпу виросла з самої композиції — “Музыка вечна”. Про це й кліп. Ми чуємо свою пісню в кафе, в машині, на вулиці, в мобільних телефонах. Якщо це справжня музика, яка йде від душі, вона цінна сама по собі, вона вічна і її ніщо не зупинить. Музика повинна робити життя легшим і веселішим».

У складі Funk-U загалом виступає 9 музикантів. Основний склад команди — це вокалісти Ваня, Лєра і Сергій, а також Сир. Гурт Funk-U з’явився на початку 2010 року, хоча музиканти знають один одного ще з 2003 року. Спершу учасники гурту працювали в стилі хіп-хоп, але, зібравшись разом, додали фанк.

Ваня, Funk-U: «У проекті “Свіжа кров від DJUICE” наш гурт зареєструвала Лєра. Ми спершу поставилися до цього скептично і не надто вірили в успіх. Тому ми були приємно вражені, коли зрозуміли, що наша музика подобається слухачам на DJUICE MUSIC DRIVE, а потім її високо оцінило журі».

«Свіжа кров від DJUICE на М1» став найгучнішим і найпопулярнішим проектом цього року на каналі. Глядачі високо оцінили ініціативу DJUICE – підтримувати й розвивати молоду музику. Кращі композиції лідерів проекту «Свіжа кров від DJUICE на М1» представлено в музичному каталозі DJUICE, зокрема популярні треки «Включаю play» (Zоряна), «Мій номер» (ДенДи), «Бий, бий» (Роллікс), «Все бачать небеса» (ALCO Brothers), «Малышка» (NoraLasso) та ін. Кожен абонент DJUICE може закачати у свій телефон улюблені мелодії у вигляді ді-джинглів, реалтонів чи треків.