МузПростір

23 жовтня в київському кафе «Fresh time» відшуміла вечірка в стилі «psychedelic trance» «Digital organic». Організаторами заходу стали Underground Family & Cosmology Promo Group.

Ті, хто встиг завітати до початку, близько 20:00, встигли оцінити творчість київської художниці Ірини Лялько, яка люб’язно надала для демонстрації свої картини – й справді сюрреалістичного та психоделічного змісту. Щоправда, майже всі картини з початком «танцювальної» частини заходу завісили флюрними полотнами авторства PSY Intrusion. Загалом вечірка пройшла за достатньої кількості відвідувачів (у залі було не тісно та разом з тим достатньо публіки для приємного проведення часу). Один із організаторів, DJ PSY D / A, розповів «Сумно?», що заходи подібного формату є лише одним із напрямків роботи його промо-групи – «Underground Family». Таку назву учасники групи обрали тому, що транс став для них чинником об’єднання у своєрідне братство.

DJ PSY D / A додав, що психоделічний транс, пройшовши пік своєї комерційної популярності на початку та в середині 2000-х, нині розвивається в Україні на рівні подібних, досить камерного формату заходів. На цих вечірках свою творчість мають змогу показати не лише трансові музиканти, а й художники та дизайнери, адже кожен подібний захід супроводжується відповідним оформленням – флюрними полотнами з химерним тваринами та рослинами (і неодмінними грибами…). Зараз подібні «некомерційні» стилі електронної музики ширяться серед молоді в Україні. Підтвердженням цього стало те, що тієї ночі в клубі «Прайм» на Подолі одночасно пройшов захід «DispeRsion vol.1» [IDM/ LIVE]. На ньому ставили важкі та незвичні для вуха звиклого до поп-музики слухача ламані ритми у стилі «IDM». Деякі діджеї (n.Ki) з псай-трансового заходу плавно переміщувалися грати до «Прайму».

На вечірці «Digital organic» тієї ночі ставили треки: n.Ki (IDM, AnyKey Music Club), Mewel (psy prog), Jivega (FULL POWER, Another Dimension Promo), PSY D / A (PSY, Underground Family) і Sky Technology (GOA, Cosmology Promo Group). Завершив космічно-психоделічну ніч DJ Mutlu (Psymbicil Tranceformation) з Білої Церкви, який радував свідомість гарним IDM там ambient-звучанням.