МузПростір

Презентація нової книги рок-героя - подія яку неможливо пропустити!

Один- так називається книга С. Чемерова, вокаліста відомого ураїнського рок гурту Димна Суміш.  Це - збірка символів, просвітлень та асоціацій, більшість яких - приклад « автоматичного письма».  96 сторінок оригінальних ілюстрацій, зроблених спеціально для книжки талановитими українськими художниками, 114 полароїдних фотографій та понад 200 чуттєвих віршів та оповідань автора. Книга являє собою унікальний арт проект, і не тільки для України, адже більша половина накладу книжки вже продається за кордоном у таких країнах, як США, Канада, Нова Зеландія та Великобританія. В Україні книжку можна буде придбати з 15 листопада в усіх великих книжкових крамницях.Якщо ти цікавишся сучасною музикою та мистецтвом - це твій шанс бути в центрі подій. Презентація запланована на 10 листопада, там можна буде не тільки ближче познайомитись з книгою,   а й послухати виступ «VKRAYST» - сольний проект Саши Чемерова. Подія дуже ексклюзивна, гурт майже не дає концертів. А ті декілька пісень які можна знайти в мережі, заслухані фанатами до дірок. Отже, 10 листопада, «Фестиваль-ресторація Диван» пл. Бессарабска, 2. Початок о 18:00. 

Після прес-конференції відбудеться концерт сольного проекту Саша Чемерова «VKRAYST».   Вхід по запрошенням або з книжкою Один.

  Придбати книгу можна тут: http://shop.bambook.com/ http://shop.bambook.com/ , www.yakaboo.ua/ http://www.yakaboo.ua/ , http://empik.ua/ http://empik.ua/