МузПростір

І знову чудовий час у київському http://www.prime.in.ua/ «Праймі». Ніяк не можу встояти перед черговою паті: тому знову прокинулась наступного дня з гулом у вухах! :)

Як показує досвід – далеко не кожна група може зробити шоу на сцені за досконалого виконання своїх пісень. Але цього вечора був повний комплект: п’ять гуртів різних жанрів, диско з іонікою, Джек Деніелз на сцені, розіграш афіші концерту (ніколи не вгадаєте, за скільки її купили) і навіть міні-бійка!

 

Але про все по черзі:

Першою на сцені з’явився гурт «The Sideburns Party», що в перекладі на українську означає «Вечірка бакенбардів»! На мої розпитування, звідки назва і що це означає хлопці коротко відповіли, що вона не несе ніякого смислового навантаження, а потім у відповідь на мої витріщені очі спитали: А що, повинна?. Мені сподобалась ця відповідь – вона пасує стилю, в якому вони грають, а саме – інді. Ще одна оригінальна деталь – дівчина на барабанах! Нестандартне сполучення, правда? Гурт приїхав на концерт з Вінниці і виступали вони доволі гарно. Саме тому мені аж жаль було, що їх поставили грати першими на не розігріту публіку.

Другим грав гурт під назвою «Моя последняя корпорация». Гурт кардинально відрізнявся від попереднього. Вони вийшли на сцену, взяли в руки інструменти і почали розкачуватись, ніби дитячі гойдалки. Музика качала все більше, аж поки не дістала такої скаженої енергії, яку і не можна навіть було чекати від таких спокійних з самого початку хлопців! Під кінець вокаліст витяг на сцену барабан і почав скажено підстукувати драмеру! От тут і пішла жара – народ зрозумів куди і для чого він прийшов, адже такі ритми нікого байдужими не можуть залишити.

«Put in! Put out!» – знову щось нове та непередбачуване! Саме у них була штука дуже схожа на іоніку з якою дуже вправно «спілкувалась» вокалістка. Стиль цієї групи нагадав мені відомих «Yeah, Yeah, Yeahs». Видно було, що гурт стоїть на сцені далеко не перший раз, бо все, що робилось виступаючими – робилось із впевненістю. Я була задоволена тим, що побачила, але, все-таки їх музика скоріше для ніг, а не для вух. Вони зібрали найбільшу кількість танцюючих за цей концерт. Даємо, диско!

І ось через розігрітий натовп на сцену вийшов ведучій з афішею концерту. Розіграш афіші – вже традиційний ритуал у Праймі, але сьогодні була встановлена найвища ціна за всю історію тутешніх торгів! Отже, лот забрали за 100 гривень!  

Четвертий гурт мав назву «Крапка в комі». Коли побачила їх вперше, промайнула думка: «Ну, тут буде, що послухати!». Всі члени групи до єдиного – як з картинки! Гарно вдягнені («по-стільку», так сказати =) ), у гітариста Телекастер та мільярд педальок. В цей вечір вони мали дебютний виступ, може саме тому я не почула того, чого очікувала. Дівчинка співала тихенько, а музиканти на сцені майже не рухались. Але їх всі підтримували – якось все дружно пройшло. Дебютний виступ завжди такий, але треба було їх першими ставити, а не четвертими.

Завершили концерт «The Pitons!» На сцену їх вийшло всього троє, як потім прокоментував вокаліст: «Щоб не було нічого зайвого». І справді, навіть таким маленьким складом їм вдалося завершити вечір потужною кульмінацією! Саме вони роздяглися на сцені, саме вони стрибали з інструментами, нагадуючи легендарних «Muse», саме вони виперли на сцену пляшку культового рок-н-рольного напою Джек Деніелз! Хоча потім вони зізнались, що у пляшці був зовсім не віскі, а чай. На думку групи виступати п’яними – не серйозно. І за ці слова їм дуже-дуже великий респект! Хлопці зіграли окрім своїх пісень ще два кавери: перший - на пісню «Плохая девочка» поп-гурту «Вінтаж» (до речі, дуже смішний стьоб вийшов), другий – на композицію британської рок-групи «Arctic Monkeys», що називається «I Bet You Look Good on the Dancefloor». Під цю пісню і почалася фінальна бійка! Хтось зі стрибаючих під сценою вирішив послемитись, але його не правильно зрозуміли, і... почалось. Виступ було закінчено і ніхто не постраждав. Бунтарів вивели на вулицю і через хвилину вже всі посміхались.

Але особливо вечір відрізнявся сьогодні… не повірите: взуттям! Всі були в кедах та мокасинах, тому офіційно нарікаю це дійство Вечором кедів та мокасинів!