МузПростір

А на Львівщині триває фестиваль ЗАХІД 2010. Про цікаві моменти другого дня фестивалю читайте у репортажі нашого кореспондента з місця події.

Вдень нічого музичного (а отже – цікавого для мене) не відбувалось, тому перейду одразу до вечірньої (тобто музичної) частини. «Лос Колорадос» – хлопці-молодці. Під час їх виступу виявилось, що на фесті присутні багато їх земляків – мешканців Бережан, що на Тернопільщині. Але «відривались» не лише вони – шаленів весь натовп. Особливо під їх кавери на відомі хіти, які хлопці відіграли у вигляді суперсету. А під час виступу гурту «Карна» не обійшлося без міні-скандалу. Під час виконання передостанньої пісні гітарист Влад оголосив зі сцени, що басист Макс грає сьогодні з «Карною» востаннє і йде з групи. У свою чергу вокаліст Льоша підійшов до мікрофона, заявив, що він до цієї інформації не має жодного відношення і ображено відійшов в сторону. Під час виступу у «Карни» багато чого не виходило. Щоправда, народ відривався на повну. Особливо ті, хто був на їх виступі вперше і не має з чим порівнювати. «Холодне Сонце», судячи з усього, розпадатись не збираються. Тому й відіграли на свому рівні. Рівень досить високий, мушу сказати. Але в силу специфіки свого музичного стилю (готика) «відриватись» під них не дуже виходило. А от хто справді «порвав» натовп «на шмаття» – то це «Димна Суміш». Особливо їх нова пісня англійською мовою. До речі, з «Димною Сумішшю» стався казус: під час виступу Сашко Че запросив на сцену всіх бажаючих. Бажаючих виявилось багато, тому Сашко потім отримав «втик» від організаторів. Мовляв: «Що це таке? Ледь сцену не зламали!». І організаторів можна зрозуміти – остання сцена на хазяйстві залишилась.

 

Неліричний відступ. Як оголосили сьогодні ведучі: на фестивалі таки й справді діє лише одна сцена – Велика, замість обіцяних трьох. Тому, поділ на малу/велику сцену в програмі фесту досить умовний. Всі гурти виступають на одній сцені: вдень представники так званої Малої сцени, увечері – Великої. А все тому, що дерев'яна сцена, яка мала б послужити у якості Малої, виявилась непридатною для використання. Але повернімось до музики. «ФлайzZzа» – просто красавчєгі. Особливо вразив вокал ДжамАлки та непосидючість Тіми і Івашки (трійка вокалістів). Хлопці самі скакали по сцені, наче молоді, і глядачам не давали стояти на місці. Коротше кажучи: весело було. «ФлайzZzа» – то є «ФлайzZzа». Одразу відчувається високий рівень гурту. «The Вйо». В силу об’єктивних причин не мала змоги вирости на піснях цього гурту, тому відкривала його для себе вперше. В цілому – кльово. Реггі так розслабило, що люди почали засинати прямо під сценою. І завершував другий фестивальний день гурт «НеДіля». Якраз перед сном така музика була актуальною. :-) І на останок хочеться сказати кілька слів про охорону. З того що я бачила, можу зробити висновок: охорона на фестивалі присутня хіба що «для галочки». Судіть самі: коли на очах у охоронців зав’язалась бійка між двома хлопцями, ті навіть не думали втрутитись. Замість цього вони тупо стояли і реготали. До завтра…