МузПростір

Львівський режисер Олександр Денисенко закінчив роботу над новим відео гурту АННА на один з треків майбутнього альбому «Срібна Змія» – Гра з Богом.

Це відео важко назвати кліпом. Насправді вийшов містичний триллер або майже фільм жахів. І музиканти, і режисер дуже задоволені результатом. А Олександр Денисенко планує представити відеокліп на декількох міжнародних фестивалях за кордоном.    Не дивлячись на високу якість відео, на разі невідомо чи можна буде побачити його на телеекранах з ряду причин. Але вже зараз це творіння можна подивитись:   

  До речі Олександр Денисенко вже вдруге співпрацює з гуртом АННА.  Першим відео кліпом цього тандему в 2009 році стала пісня Карматреш:   

  А вже восени режисером заплановано офільмувати ще одну композицію з нового альбому гурту. Приємно те, що не дивлячись на повне ігнорування вітчизняного альтернативного мистецтва з боку телеканалів, музиканти і режисери продовжують знімати якісні відео роботи, побачити які можливо тільки у всесвітній мережі. Нагадаємо, що реліз альбому «Срібна Змія» відбудеться у вересні на лейблі Iншамузика, але гурт АННА вже знайомить слухачів з новими піснями на своїй сторінці в світовій музичній мережі http://www.myspace.com/annalviv MySpace, де кожен тиждень з’являється новий трек з майбутньої платівки.